Resultaten NK Jodo Iaido

Traditiegetrouw zijn de Nederlands Kampioenschappen iaido en jodo in april gehouden, te weten op de 14e. Dit jaar was dit weer in de mooie Eindhovense sporthal Meerrijk. Ondanks wat kinkjes in de organisatorische kabels is het een prachtige dag geworden, met veel mooie wedstrijden. In totaal streden 15 jodoka en 45 iaidoka om de eremetalen. De resultaten vind je hieronder:

Jodo
Mudan/shodan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Lorena Zuniga, Kendo Kai Den Haag
2 – Merijn van Ham, Kodokan
3 – Cees van der Zee, Kiryoku
Nidan/sandan (5 deelnemers in 1 poule)
1 – Piotr Kukla, Kendo Kai Den Haag
2 – Maarten Peereboom, Kiryoku
3 – Sander Pereboom, Kiryoku
Yondan/godan (4 deelnemers in 1 poule)
1 – Elise Heijboer, Kodokan
2 – Veronica Rijke, Kendo Kai Den Haag
3 – Steven Burgman, Kendo Kai Den Haag

Fighting spirit: Jeroen Kanters, Kodokan

Iaido
Mudan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Jores van Wensen, Kodokan
2 – Ratna Karis, Yushinkan
3 – Ron Snellens, Yushinkan
3 – Robin Lous, Kendo Kai Den Haag
Shodan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Noël Fonhof, Kendo Kai Den Haag
2 – Merijn van Ham, Kodokan
3 – Els Verlinde, Marobashikai
3 – Patrick Fonhof, Kendo Kai Den Haag
Nidan (10 deelnemers verdeeld over 3 poules)
1 – Stefan van Gool, Holland Jikiden Kan
2 – Bayu van Houten, Yushinkan
3 – Wouter Vrouwenvelder, Marobashikai
3 – Niels Beukers, Holland Jikiden Kan
Sandan (7 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Bob Jagernath, Kodokan
2 – Dennis Pieloor, Ren Bu Kan
3 – Taciser Sevinc, Yushinkan
3 – Jeroen Kanters, Marobashikai
Yondan (9 deelnemers verdeeld over 3 poules)
1 – Stan Engelen, Yushinkan
2 – Sander Filon, Yushinkan
3 – Baukje Weber, Kodokan
3 – Damion van der Zee, Yushinkan
Godan (7 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Piotr Kukla, Yushinkan
2 – Elaine van Ommen Kloeke, Yushinkan
3 – Elise Heijboer, Kodokan
3 – David Smits, Yushinkan

Fighting spirit: Enneke Burgemeester, Marobashikai

Uw iai/jo-wedstrijdleider, Piotr

Resultaat Mudan toernooi Jodo iaido 2019

Sanbon-shobu.
1e :  Jores van Wensen             Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester       Marobashikai , Den Bosch
3e :  Robin Lous                         Kendo Kai Den Haag
3e : Gregory Agniel                    Kodokan , Rotterdam

Ippon-shobu  Mae
1e :  Jores van Wensen             Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester       Marobashikai , Den Bosch
3e :  Gregory Agniel                   Kodokan , Rotterdam

Ippon-shobu  Tsuka-ate
1e :  Jores van Wensen              Kodokan , Rotterdam
2e :  Indira Blanken-Parisius       Yushinkan ,Utrecht

Ippon-shobu  Kesagiri
1e :  Jores van Wensen               Kodokan , Rotterdam
2e : Robin Lous                            Kendo Kai Den Haag

Ippon-shobu  Morote tsuki
1e :  Gregory Agniel                    Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester        Marobashikai , Den Bosch
3e :  Jores van Wensen               Kodokan , Rotterdam

Kantosho ( F.S. ) :  Ruben Huijser  Tomo No Kai , Naaldwijk

Resultaten Iijima Cup 2019

Individueel Kyu
1 – Quint Kwakernaak (Kendo Kai Den Haag)
2 – Erik Koller (Swiss Team)
3 – Symke Haverkamp (Yushinkan)
3 – Jerry Zandstra (Suirankan)
FS- Arjen Lit (Fumetsu)

Individueel Dames
1 – Dance Yokoo (Kendo München e.V., Duitsland)
2 – Pauline Stolarz (Akamon St Etienne, Frankrijk)
3 – Mariko Sato (Renshinjuku)
3 – Sara van Laecken (Kenseikan, België)
FS- Fleur Smout (Museido)

Individueel Heren
1 – Makoto van der Woude (Renshinjuku)
2 – Aljosa Vuksanovic (Mälmo, Sweden)
3 – Toru Izumi (Tora Dojo London)
3 – Matteo Francardo (London Kenyukai)
FS- Luca Cerfeda (Shubukan Torino, Italy)

Teams
1 – Not as good as Fumetsu (Nederland)
2 – BELGIUM Black (België)
3 – Les Papillons (Frankrijk, Duitsland, Polen)
3 – Les Coqs (Frankrijk)
FS- Simeone Niba (Team: Sodai Gaijins, dojo: Jofukan, Italië)

Speciale prijzen:
Beste dame van het toernooi: Pauline Stolarz (Akamon St Etienne, Frankrijk)
MVP Teams: Jouke van der Woude (Renshinjuku)