Resultaten NK Jodo Iaido

Traditiegetrouw zijn de Nederlands Kampioenschappen iaido en jodo in april gehouden, te weten op de 14e. Dit jaar was dit weer in de mooie Eindhovense sporthal Meerrijk. Ondanks wat kinkjes in de organisatorische kabels is het een prachtige dag geworden, met veel mooie wedstrijden. In totaal streden 15 jodoka en 45 iaidoka om de eremetalen. De resultaten vind je hieronder:

Jodo
Mudan/shodan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Lorena Zuniga, Kendo Kai Den Haag
2 – Merijn van Ham, Kodokan
3 – Cees van der Zee, Kiryoku
Nidan/sandan (5 deelnemers in 1 poule)
1 – Piotr Kukla, Kendo Kai Den Haag
2 – Maarten Peereboom, Kiryoku
3 – Sander Pereboom, Kiryoku
Yondan/godan (4 deelnemers in 1 poule)
1 – Elise Heijboer, Kodokan
2 – Veronica Rijke, Kendo Kai Den Haag
3 – Steven Burgman, Kendo Kai Den Haag

Fighting spirit: Jeroen Kanters, Kodokan

Iaido
Mudan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Jores van Wensen, Kodokan
2 – Ratna Karis, Yushinkan
3 – Ron Snellens, Yushinkan
3 – Robin Lous, Kendo Kai Den Haag
Shodan (6 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Noël Fonhof, Kendo Kai Den Haag
2 – Merijn van Ham, Kodokan
3 – Els Verlinde, Marobashikai
3 – Patrick Fonhof, Kendo Kai Den Haag
Nidan (10 deelnemers verdeeld over 3 poules)
1 – Stefan van Gool, Holland Jikiden Kan
2 – Bayu van Houten, Yushinkan
3 – Wouter Vrouwenvelder, Marobashikai
3 – Niels Beukers, Holland Jikiden Kan
Sandan (7 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Bob Jagernath, Kodokan
2 – Dennis Pieloor, Ren Bu Kan
3 – Taciser Sevinc, Yushinkan
3 – Jeroen Kanters, Marobashikai
Yondan (9 deelnemers verdeeld over 3 poules)
1 – Stan Engelen, Yushinkan
2 – Sander Filon, Yushinkan
3 – Baukje Weber, Kodokan
3 – Damion van der Zee, Yushinkan
Godan (7 deelnemers verdeeld over 2 poules)
1 – Piotr Kukla, Yushinkan
2 – Elaine van Ommen Kloeke, Yushinkan
3 – Elise Heijboer, Kodokan
3 – David Smits, Yushinkan

Fighting spirit: Enneke Burgemeester, Marobashikai

Uw iai/jo-wedstrijdleider, Piotr

Resultaat Mudan toernooi Jodo iaido 2019

Sanbon-shobu.
1e :  Jores van Wensen             Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester       Marobashikai , Den Bosch
3e :  Robin Lous                         Kendo Kai Den Haag
3e : Gregory Agniel                    Kodokan , Rotterdam

Ippon-shobu  Mae
1e :  Jores van Wensen             Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester       Marobashikai , Den Bosch
3e :  Gregory Agniel                   Kodokan , Rotterdam

Ippon-shobu  Tsuka-ate
1e :  Jores van Wensen              Kodokan , Rotterdam
2e :  Indira Blanken-Parisius       Yushinkan ,Utrecht

Ippon-shobu  Kesagiri
1e :  Jores van Wensen               Kodokan , Rotterdam
2e : Robin Lous                            Kendo Kai Den Haag

Ippon-shobu  Morote tsuki
1e :  Gregory Agniel                    Kodokan , Rotterdam
2e :  Enneke Burgemeester        Marobashikai , Den Bosch
3e :  Jores van Wensen               Kodokan , Rotterdam

Kantosho ( F.S. ) :  Ruben Huijser  Tomo No Kai , Naaldwijk

Goede resultaten EK Jodo 2018

Op 30 sept is de EK Jodo 2018 afgewerkt met goede resultaten van de Nederlandse ploeg.
De 1e partij was tegen Hongarije waar Maarten en Steven beide verloren met 1-2 en Elise won met 3-0,
en kwamen dus als 2e uit de pool, daarna 1e knock-out tegen United Kingdom daar wist alleen Elise de
partij te winnen met 3-0 in de knock-out en moesten de beide anderen de partij aan UK laten. Daardoor was het met 1-2 voor Nederland einde.

In de Mudan klasse kwamen Lorena Zuniga en Roel Croes als 2e uit de pool en verloren de 1e knock-out,
In de Shodan klasse Kees Bartels 2e en Sander Pereboom 3e plaats,
In de Nidan klasse kwamen Maarten Peereboom en Jeroen Kanters als 2e uit de pool en verloren de 1e knock-out,
In de Sandan klasse behaalde Piotr Kukla de 2e plaats,
In de Yondan klasse kwam Steven Burgman uit de pool en verloor met 1-2 de 1e knock-out, Elise Heijboer kwam met een 1-2 en een 0-3 helaas niet uit de pool, maar ontving voor haar enorme inzet de Fightning Price,
In de Godan klasse kwam helaas W Neuteboom niet uit de pool.
Verder deden er een aantal examen en slaagde Roel Croes voor 1e dan, Kees Bartels voor 2e dan, Maarten Peereboom voor 3e dan en
Loek Lexmond voor zijn 6e dan.

Er zijn vele beelden beschikbaar op Flikr, gemaakt door de fotograaf Jan Pereboom.
Dit zijn de URL’s voor foto’s http://www.flickr.com/photos/34483693@N03/albums/72157674417051908/
voor direct de diashow www.flickr.com/photos/34483693@N03/albums/72157674417051908/show
Binnenkort volgt er nog meer beeldmateriaal
Wilt u niet hebben dat er een beeld van u online komt stuur dan een berichtje naar de WEBMASTER deze zal het verzoek doorsturen aan de eigenaar van de foto’s.