Resultaten Edo Cup en Odinot Cup 2019

Individueel onder 14

1 – Ryan Ruiter (Mokuseikan)
2 – Kai Yoshimatsu (Renshinjuku)
3 – FabrizioKniese(Mokuseikan)
3 – Yuta Koshidaka (Renshinjuku)
FS Yuta Koshidaka (Renshinjuku)

Individueel onder 18

1 – Bo-D Coffa (Mokuseikan)
2 – Yujie Zhan (Renbukan)
3 – Nagisa Nakagawa (Renshinjuku)
3 – Levi van Krimpen (Renbukan)
FS Noia Pasma (Washinkan)

Odinot Cup (50+)

1 – Koos van Hattum (FuMetsu)
2 – Frank Grüne (FuMetsu)
3 – Hugo Trouw (FuMetsu)
3 – Rudy Daniels (Washinkan)
FS Naoki Onozato (Renshinjuku)

Edo Cup (3 vs 3)

1 – Renshinjuku A
Sayo van der Woude (Renshinjuku)
Jouke van der Woude (Renshinjuku)
Makoto van der Woude (Renshinjuku)

2 – FuMetsu 1
Joeri van der Burgh (Fumetsu)
Mariella van der Schans (Fumetsu)
Dai Linh Nguyen (Fumetsu)

3 – Higashi2Museido
Fleur Smout (Museido)
Pepijn Boomgaard (Museido)
Olga Morozova (Museido)

3 – Renbukan 1
Bram Verhaegh (Renbukan)
Levi van Krimpen (Ren Bu Kan)
Yujie Zhan (Renbukan)

FS Soesanto Bosari (FuMetsu)

Edo Do: Levi van Krimpen (Renbukan)

Resultaten Iijima Cup 2019

Individueel Kyu
1 – Quint Kwakernaak (Kendo Kai Den Haag)
2 – Erik Koller (Swiss Team)
3 – Symke Haverkamp (Yushinkan)
3 – Jerry Zandstra (Suirankan)
FS- Arjan Lit (Fumetsu)

Individueel Dames
1 – Dance Yokoo (Kendo München e.V., Duitsland)
2 – Pauline Stolarz (Akamon St Etienne, Frankrijk)
3 – Mariko Sato (Renshinjuku)
3 – Sara van Laecken (Kenseikan, België)
FS- Fleur Smout (Museido)

Individueel Heren
1 – Makoto van der Woude (Renshinjuku)
2 – Aljosa Vuksanovic (Mälmo, Sweden)
3 – Toru Izumi (Tora Dojo London)
3 – Matteo Francardo (London Kenyukai)
FS- Luca Cerfeda (Shubukan Torino, Italy)

Teams
1 – Not as good as Fumetsu (Nederland)
2 – BELGIUM Black (België)
3 – Les Papillons (Frankrijk, Duitsland, Polen)
3 – Les Coqs (Frankrijk)
FS- Simeone Niba (Team: Sodai Gaijins, dojo: Jofukan, Italië)

Speciale prijzen:
Beste dame van het toernooi: Pauline Stolarz (Akamon St Etienne, Frankrijk)
MVP Teams: Jouke van der Woude (Renshinjuku)

Resultaat bij 3W Turnier in Mainz (Duitsland)

Pakwan Ratchatasavee (FuMetsu) en Mariëlla van der Schans (Shinbukan) zijn in de prijzen gevallen tijdens dames individueel. Ze stonden tegenover elkaar in de finale en Pakwan heeft de winst gepakt met een men ippon.

Dai Linh Nguyen (FuMetsu) is 3e geworden bij heren individueel.

En ook in teamverband zijn Nederlandse teams in de prijzen gevallen.
3e prijs gaat naar FuMetsu Lives Matter: Man Yee Mok, Yin Lauw, Zeno Grootenboer, Lai Mei Tang, en Gheorghe Zugravu (Kendo Kai Den Haag).

Tweede in het teamtoernooi is ook een Nederlands team, Joukendo: Jouke van der Woude (Renshinjuku), Gideon Hamburger (Renshinjuku), Mariko Sato (Renshinjuku), Olga Morozova (Mudeido), Roelof Schra (Kendo Kai Den Haag)

Winnaar van het teamtoernooi: FuMetSupremacy: Drazen Lisica, Dai Linh Nguyen, Jay Jay Mast, Kasimir van Rijn, en Winston Dollee (allen FuMetsu)