Kendo - Fumetsu Cup Vlaardingen
Wanneer
Zondag 23 sep 2018 11:00 - 16:30
Wat
De Fumetsu Cup is een surprise toernooi, je weet dus nooit met wie je in het team zit.
Je wordt ingedeeld in een team met kendoka uit andere dojo en er wordt ervoor gezorgd dat iedere team ongeveer even sterk is.
Jouw door ons samengestelde team bestaat uit 3 spelers:
- een sterkere kendoka,
- een beginnende kendoka (mudan/kyu) en
- iemand er tussen in.
De volgorde is altijd: mudan/kyu kendoka op positie 1 en de volgende twee mogen -vrij- ingedeeld worden.
Shinaicheck 10:30
Start: 11:00
Zondag 23 sep 2018 11:00 - 16:30
Wat
De Fumetsu Cup is een surprise toernooi, je weet dus nooit met wie je in het team zit.
Je wordt ingedeeld in een team met kendoka uit andere dojo en er wordt ervoor gezorgd dat iedere team ongeveer even sterk is.
Jouw door ons samengestelde team bestaat uit 3 spelers:
- een sterkere kendoka,
- een beginnende kendoka (mudan/kyu) en
- iemand er tussen in.
De volgorde is altijd: mudan/kyu kendoka op positie 1 en de volgende twee mogen -vrij- ingedeeld worden.
Shinaicheck 10:30
Start: 11:00
Locatie
Sporthal Westwijk
Floris de Vijfdelaan 35
3132 HK Vlaardingen
Sporthal Westwijk
Floris de Vijfdelaan 35
3132 HK Vlaardingen
Registration is closed
Kendo Fumetsu Cup Vlaardingen - Teams Randomized
TEAM 01
MATSUYAMA, Ryota (Kendokai Higashi Arnhem) GROOTENBOER, Zeno (Fumetsu) BLOEMHEUVEL, René (Sakura Kai)
TEAM 02
LISICA, Drazen (FuMetsu) KRONENBURG, Eduard (Sakura Kai) KIRLIGITSIS, Anastasios (Museido)
TEAM 03
PELGER, Daan (Suirankan) HAM, Geert (Kendo Kai Den Haag) VAN DE BEEK, Ernst (Yushinkan)
TEAM 04
KATER, Sjoerd (Kendo Kai Den Haag) HAIJER, Harmen (Shinbukan) HARASZTI, Viktor (Sakurakai)
TEAM 05
SOUSA, Luis (Museido) ZIJLSTRA, Joey (Shinbukan) KWAKERNAAK, Quint (Kendo Kai Den Haag)
TEAM 06
VAN DIJK, Martin (Shinbukan) ORANJE, Joost (FuMetsu) ROOS , Chris (Higashi)
TEAM 07
VAN DER SCHANS, Mariella (SHINBUKAN) JENKINS, Mark (Kendo Kai Den Haag) SPLINTER , Tamara (Suirankan)
TEAM 08
BRANDSER, Ingelin (Museido) DE GRAAF, Marten (Sakura-Kai) ZANDSTRA, Jerry (Suirankan)
TEAM 09
TJON-KON-FAT, Suraya (Kendo Kai Den Haag) STEENHUIS, Jasper (Kendo Leeuwarden ) DE VIRGILIO, Lorenzo (FuMetsu)
TEAM 10
RIESENKAMP, Pieter (Shinbukan) SONNEVELD, Jon (Kendo Kai Den Haag) HAVERKAMP, Symke (Yushinkan)
TEAM 11
BOSARI, Soesanto (FuMetsu) ZWART, Anne (Kendo Kai Den Haag) HOP, Kelly (Sakura Kai)
TEAM 12
VAN AALDEREN, Zicarlo (Museido) EFREMOV, Olga (Yushinkan) LOCHS, Mathijs (FuMetsu)
TEAM 13
VAN RIJN , Kasimir (Fumetsu ) ZUGRAVU, Gheorghe (Kendo Kai Den Haag) ALIAGA, Lorenzo (Kendo almere)
TEAM 14
GERRITSEN, Pieter (Sakura Kai) TANG, Lai Mei (Fumetsu) SPLINTER, Harry (Suirankan)
TEAM 15
BABIN, Alexandru (Kendo Kai Suzuki) HAMMANA, Zouhair (Fumetsu) MUSSIES, Martine (Yushinkan)
TEAM 16
DOLLEE, Winston (FuMetsu) MIHAJLOVSKI, Andrej (Yushinkan) CAMPAGNE , Dwayne (Museido) |
1
1
2
0
0 1
iets?1 1
Poule 1.1
Kendo Fumetsu Cup Vlaardingen - Teams Randomized
Champion:
|
|
Shiaijo AShiaijo BPoule 1
|