Agenda

Kendo - FuMetsu Cup

Wanneer
Zondag 6 okt 2019 11:00 - 16:00
Wat
6 oktober 2019 is het eerste toernooi van het seizoen: de FuMetsu Cup.
Schrijf je in, en wij maken gelijkwaardige samengestelde teams van 3 spelers, waarbij elk team één mudan/ikkyu speler heeft (dit is altijd de eerste speler)

10:30 shinai check
11:00 openingceremonie
Locatie
Sporthal Westwijk
Floris de Vijfdelaan 35
3132 HK Vlaardingen

Registration is closed

Kendo FuMetsu Cup - Teams Randomized


TEAM 01
     SOUSA, Luis (Museido)
     PELGER, Daan (Suirankan )
     HAVERKAMP, symke (yushinkan)
TEAM 02
     KORKALAINEN, Henri (Museido)
     GROOTENBOER, Zeno (Fumetsu)
     LAUSBERG, Rinus (Kendo kai Den Haag)
TEAM 03
     SMOUT, Fleur (Museido)
     ZHANG, Wenjun (kendo Muenchen)
     COLENBRANDER , Albrecht (Fumetsu)
TEAM 04
     RATCHATASAVEE, Pakwan (FuMetsu)
     HAM, Geert (Kendo Kai Den Haag)
     HUERTA, kylian (museido)
TEAM 05
     ITO, Akihiko (Koan Kendojo Hamburg)
     DE JONG, Quirijn (Renshinjuku)
     LIT, Arjan (Fumetsu)
TEAM 06
     VAN LAECKEN, Ken (Kenseikan)
     TJON-KON-FAT, Suraya (Kendo Kai Den Haag)
     BOSCH, Alexander (Yushinkan)
TEAM 07
     SATO, mariko (春心会)
     BAKO, Aleks (Fumetsu)
     MAIER-GRANDMOUGIN, Alexandra (Yushinkan )
TEAM 08
     VAN DER WOUDE, Makoto (Renshinjuku)
     DE GRAAF, Marten (Sakura Kai)
     SUDAN, Puranjay (Kendo Kai Den Haag)
TEAM 09
     VAN DER BURGH, Joeri (FUMETSU)
     BROCKEN, Kevin (WaShinKan Budojo)
     LAUSBERG, Vicky (Kendo Kai Den Haag)
TEAM 10
     SIMONS, Chretien (Kendo Kai Den Haag)
     DE CROON, Jonathan (Washinkan)
     HEIJBOER, Elise (FuMetsu)
TEAM 11
     NGUYEN, Dailinh (Fumetsu)
     THAI, Minh Tam (Kotani)
     KWAKERNAAK, Quint (Kendo Kai Den Haag)
TEAM 12
     VAN DER SCHANS, Mariella (Shinbukan)
     SONNEVELD, Jon (KKDH )
     KELMPEKIS, Vasilis (Yushinkan)
TEAM 13
     HAMBURGER, Gideon (Renshinjuku )
     KIMURA REIS, José Eduardo (Museido)
     ORANJE, Joost (FuMetsu)
TEAM 14
     DOLLEE, Winston (FuMetsu)
     ONOZATO , Naoki (Renshinjuku )
     PIERCE-MELLY, Sophie (Dublin Kendo Kobukai)
TEAM 15
     VINCK, Celest (Seishinkan)
     SIMIC, Dragan (Fumetsu!)
     GONZALEZ, nicolas (Kendo Kai Den Haag)
TEAM 16
     KATO, Hayato (Ren Bu Kan)
     BOSARI, Soesanto (FuMetsu)
     VAN NIGTEVECHT, Jeroen (Kendo Almere)
TEAM 17
     JOSSERAND, Claire (Meibukan)
     SNELS, Jori (Museido)
     PéREZ ARENDSEN, Ricardo (Fumetsu Rotterdam)
TEAM 18
     KATER, Sjoerd (Kendo Kai Den Haag)
     TANG, Lai Mei (Fumetsu )
     DANIELS, RUDY (WASHINKAN)

Kendo FuMetsu Cup - Teams Randomized

Deel op