- Kendo Kata Taikai
De donkere winterdagen zijn voorbij, en de zon begint met het mooie voorjaar weer te stralen, terwijl we op de zomer uitkijken. Wat zouden we hier aan kunnen toevoegen om het nog mooier te maken?
Uiteraard de Utrecht Kendo Kata Taikai!
Op 23 Juli a.s. vindt onze Taikai plaats een kans die je niet moet missen om als 1e in te participeren!
Van alle disciplines die de NKR beoefend, is het kendo kata het ene dat ons allen verenigt. Daarom is deze Taikai ook open voor iedereen die kendo kata beoefent. Ben jij een Kendoka, een Iaidoka, of een Jodoka? Of ken jij een andere discipline die je met kendo kata in contact bracht? Kom meedoen, en maak gebruik van deze prachtige gelegenheid om nog meer mensen met passie voor kendo kata leren kennen, en van elkaar kunnen leren.
Schrijf je meteen in met je medestander. <strong>Er zijn twee categorieën</strong>: in de eerste categorie worden de kata’s ippon-me, nihon-me en sambon-me gevraagd. <strong>In de tweede categorie</strong> worden de volledige tien kata’s gevraagd.
Let op! Als je dan graad in kendo hoger is dan sandan, kun je je alleen inschrijven voor de tweede categorie. Als je je kendo sandan nog niet hebt bereikt, kun je meedoen in de categorie van je keuze.
Is je discipline een andere dan kendo, dan staan beide categorieën open. Kosten van de inschrijving zijn 5 euro per persoon. (Betalen aan de zaal)Mocht je meer informatie willen mail ons op
inti.suarez@gmail.com
We kijken er erg naar uit je te zien en de bokken te kruisen in Utrecht!
Date 23 july 2023
Location: Sporthal Nieuw Welgelegen. Grebbeberglaan 13 3527 VX Utrecht
Time: 12:30 – 16:30Als je inschrijft 1e persoon als CONTACTPERSOON de 2e als DEELNEMER 1
- Oprichter Kendo Nederland overleden
Hein Odinot – 6de dan renshi, voormalig voorzitter van de Nederlandse Kendo Renmei (NKR).
Honorary vice voorzitter Europese Kendo Federatie.
Drager van de “The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Rays” uitgereikt door de Japanse ambassadeur,
is op 18 april 2023 overleden.Hij zorgde voor de verspreiding van Kendo in Nederland en was mede oprichter van de NKR. Hij vervulde 50 jaar lang, bijna ononderbroken, het voorzitterschap van de NKR.
Velen van ons zullen hem respectvol herinneren als een eerlijke man en groot budoka die tot op hoge leeftijd betrokken was bij het reilen en zeilen van Kendo in Nederland. Hij was bijna altijd aanwezig op wedstrijden, Centrale Trainingen , evenementen en gaf vaak nog adviezen aan “beginnende” Kendoka’s.
Wij wensen zijn vrouw Caroline en naasten sterkte in deze moeilijke tijd.
- NK Jodo en Iaido
Afgelopen zondag 2 april zijn de Nederlandse Kampioenschappen Jodo en Iaido gehouden in Utrecht
Zie onder disciplines Iaido en Jodo Resultaten en Specials - Informatie over Vertrouwenspersoon NKR
Onder contact kunt u deze info vinden.
Info voor dojo leiders staan in 2e menu onder contact.
- Protocol verantwoord sporten vanaf 03032021
Hierbij de uitgave van NSF met aanwijzingen aangepaste regels i.v.m. COVID-19, klik op Verantwoord sporten vanaf 03032021
- Jodo team 2019
- NL delegatie EKC 2022